احمد جاوید جیحون

امتیاز متوسط

5.0 / 5

امتیازات

5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Oct 17, 2018
بسیار عالی
بسیار عالی

Oct 17, 2018
Hope your success
Hope your success

Oct 17, 2018
عالی
به امید کامیاب

Oct 17, 2018
Great
Great👍

Oct 17, 2018
کامیاب باشید
به امید کامیابی

Oct 17, 2018
موفق باشید
موفق باشید

نظر خود را ارسال کنید


عنوان
رتبه بندی
نظرات
Social

در باره احمد جاوید جیحون

 

احمد جاوید جیحون فرزند حاجی خان متولد سال   ۱۳۵۴هـ.ش. در  یک خانواده ای مذهبي ، متدین و متوسط در شهر کابل دیده به جهان هستی گشوده است.
آقای جیحون تحصیلات عالی خود را در رشته اقتصاد و بانکداری به پایه اکمال رسانیده است.
وی با سعی و تلاش خستگی ناپذیر و زحمات فراوان توانست در بخش های اقتصاد و تجارت به موفقیت های بزرگ  دست یابد و اکنون ایشان به عنوان رئیس واحد شرکت های جاوید جیحون گروپ ، مالک و سهم دار افغان یونایتد  بانک  و فابریکه سمنت غوری می باشد.
نامبرده در کنفرانس  های متعددی ملی و بین المللی حضور به هم رسانیده هم اکنون عضویت اتاق تجارت وصنایع افغانستان و نیز عضویت اتاق تجارت بین المللی افغانستان را دارا می باشد.
آقا جیحون یک مدیر موفق در عرصه اقتصاد و تجارت بوده که با وجود سپری کردن مشکلات فراوان در بخش های متذکره اکنون در بین هم ردیفانش به یک الگو مبدل کشته است.
موصوف به عنوان یک تاجر جوان و با درک  برای بهبود وضعيت اقتصادی کشور، همیشه تلاش ورزیده تا مصدر  خدمت  بهتر به هموطنان خويش گردد كه ایجاد شغل برای نسل جوان در کته گوری ذکور و اناث یکی از برنامه کاری اش می باشد.  چنانچه تا حال توانسته است زمینه ایجاد شغل برای هزاران تن از هموطنان عزیز ما به خصوص برای نسل جوان را فراهم نموده است و همیشه می کوشد تا فرصت های کاری بیشتر را فراهم نماید.
از نظر او رسالت هر انسان بعد از توانمند شدنِ ذاتی و معنوی، خدمت به مردمی است که در سالیان متمادی در محرومیت ، بیکاری و فقر بسر برده اند. مبارزه با فقر و بیکاری و نظارت مؤثر و کارا از عملکرد حکومت در امر تطبیق قوانین و ارائه خدمات عامه بصورت گسترده و یکسان برای ملت، طبق وظایف و صلاحیت های قانونی از خطوط  کلی و سیاسی وی در آینده می باشد.
آقای احمد جاوید جیحون با درک کامل که از مسائل و مشکلات جامعه و مردم خود دارد، با قبول پیشنهاد هواداران خویش به ویژه  بزرگان ، تاجران ملی ، صاحب‌ نظران و جوانان احساس مسئولیت نموده و خود را در انتخابات ولسی جرگه‌ی سال ۱۳۹۷ از ولایت کابل، کاندیدا نموده است، تا بتواند از این طریق با کمال صداقت و ایمانداری از حقوق مردم رنج دیده  کشور خود دفاع نماید.
شعار انتخاباتی: مبارزه با فقر و بیکاری
شماره انتخاباتی: ۳۴ صفحه اول


اهداف کاندید


فارسی
English فارسی